Tablice jezdne

Dzięki tablicom suchościeralnym, możemy wygodnie zapisywać potrzebne informacje, sporządzać tabelki, rysować schematy i o wiele więcej. Gdy te dane lub rysunki przestaną być potrzebne, mamy możliwość szybkiego ich usunięcia jednym ruchem gąbki. Dzięki temu, że nie używamy w tym przypadku kredy, nie wydziela się pył, który brudzi ręce i może powodować u niektórych osób alergie. Co więcej, dostępne w naszej ofercie tablice jezdne mają jeszcze jedną ważną zaletę – łatwość przenoszenia. Nie trzeba ich podnosić, lecz można wygodnie przesuwać je w wybranym kierunku dzięki zamontowanym kółkom.

Nasze produkty

Tablice stojące

Tablica typu flipchart z ramionami

Dzięki specjalnym dodatkowym ramionom możesz zaprezentować nie tylko rysunek czy napis na tablicy suchościeralnej, ale także dodatkowe arkusze papieru np. z wydrukowanymi zdjęciami czy wykresami potrzebnymi do prezentacji.

Więcej informacji

Tablica suchościeralna na stojaku

Tablice suchościeralne na zamówienie to najczęstszy wybór naszych klientów. To produkt uniwersalny, który sprawdzi się w każdym biurze czy szkole. Tablica jest stabilna i bardzo funkcjonalna w codziennym użytkowaniu.

Więcej informacji

Tablica typu flipchart

Naszym ostatnim produktem wśród tablic stojących jest tablica flipchart. Umożliwia ona prostą komunikację między pracownikami podczas prezentowania projektów oraz pomysłów w szkole czy też biurze.

Więcej informacji

Tablice na kółkach

Tablica suchościeralna obrotowa jezdna

Tablica suchościeralna obrotowa jezdna to doskonała propozycja dla klientów, którzy chcieliby sobie zapewnić dość dużą przestrzeń do pisania lub rysowania w orientacji poziomej. W tym przypadku, jak sama nazwa wskazuje, dostępną powierzchnię można nie tylko wygodnie przemieszczać, ale również obracać.

Więcej informacji

Tablica typu flipchart jezdny

Flipchart jezdny cieszy się dużą popularnością w miejscach, gdzie wspólnie coś planujemy i dzielimy się pomysłami – np. w firmach i stowarzyszeniach. Przy pomocy tego produktu można wizualnie przedstawić innym swoje idee i dokładnie je wyjaśnić.

Więcej informacji

Zamówienia indywidualne

Jeśli potrzebna jest Państwu wysokiej jakości tablica obrotowo-jezdna, ale proponowane przez nas modele standardowe nie spełniają w pełni danych wymagań, możemy wykonać produkt na specjalne zamówienie. Będzie on miał nie tylko doprecyzowane przez Państwa wymiary, ale również wybrany kolor ramki. Ponadto, można go wzbogacić o indywidualny nadruk, taki jak na przykład logo firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy tablice jezdne mogą zostać zablokowane w określonej pozycji?

  Tablice jezdne magnetyczne suchościeralne mogą zostać powieszone zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej.

 2. W jakiej kolorystyce dostępne są tablice firmy Ekstra?

  W przypadku ram drewnianych są one w kolorze naturalnym. Jeśli chodzi o ramy aluminiowe, ze względu na proces anodowania, aluminium zyskuje lekką matową powierzchnię. Kolorystyka samych powierzchni tablic jezdnych jest klasyczna – suchościeralne magnetyczne białe oraz suchościeralne magnetyczne kredowe zielone.

 3. Co znajduje się w zestawie przy zamawianiu tablicy jezdnej?

  Tablice jezdne, które Państwo zamówicie składają się z tablicy magnetycznej suchościeralnej o wybranych przez Państwa wymiarach oraz ze stojaka jezdnego, który należy samodzielnie zmontować z pomocą dostarczonej wraz z zestawem instrukcji.

 4. Jakimi środkami powinny być czyszczone tablice jezdne?

  Najlepiej używać płynów dedykowanych do czyszczenia tablic. Wszelkie rozpuszczalniki mogą powodować nieodwracalne uszkodzenie powierzchni roboczej tablicy.

 5. Mam problem lub pytanie związane z tablicami, jak skontaktować się z firmą Ekstra?

  W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź dodatkowych pytań z firmą Extra można nawiązać kontakt dzwoniąc pod numer telefonu: 22 66441 44, mailowo: ekstra@autograf.pl bądź wypełniając dostępny w zakładce KONTAKT formularz.