Tablice jezdne

Dzięki tablicom suchościeralnym, możemy wygodnie zapisywać potrzebne informacje, sporządzać tabelki, rysować schematy i o wiele więcej. Gdy te dane lub rysunki przestaną być potrzebne, mamy możliwość szybkiego ich usunięcia jednym ruchem gąbki. Dzięki temu, że nie używamy w tym przypadku kredy, nie wydziela się pył, który brudzi ręce i może powodować u niektórych osób alergie. Co więcej, dostępne w naszej ofercie tablice jezdne mają jeszcze jedną ważną zaletę – łatwość przenoszenia. Nie trzeba ich podnosić, lecz można wygodnie przesuwać je w wybranym kierunku dzięki zamontowanym kółkom.

Nasze tablice

Tablica suchościeralna obrotowa jezdna

Tablica suchościeralna obrotowa jezdna to doskonała propozycja dla klientów, którzy chcieliby sobie zapewnić dość dużą przestrzeń do pisania lub rysowania w orientacji poziomej. W tym przypadku, jak sama nazwa wskazuje, dostępną powierzchnię można nie tylko wygodnie przemieszczać, ale również obracać.

Przejdź do strony produktu

Tablica typu flipchart jezdny

Flipchart jezdny cieszy się dużą popularnością w miejscach, gdzie wspólnie coś planujemy i dzielimy się pomysłami – np. w firmach i stowarzyszeniach. Przy pomocy tego produktu można wizualnie przedstawić innym swoje idee i dokładnie je wyjaśnić.

Przejdź do strony produktu

Zamówienia indywidualne

Jeśli potrzebna jest Państwu wysokiej jakości tablica obrotowo-jezdna, ale proponowane przez nas modele standardowe nie spełniają w pełni danych wymagań, możemy wykonać produkt na specjalne zamówienie. Będzie on miał nie tylko doprecyzowane przez Państwa wymiary, ale również wybrany kolor ramki. Ponadto, można go wzbogacić o indywidualny nadruk, taki jak na przykład logo firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji