Tablica suchościeralna obrotowa jezdna

Tablica obrotowo jezdna

Na prezentacjach w biurach, wykładach na uczelniach czy lekcjach w szkole bywają przedstawiane kompleksowe tematy. Aby ułatwić słuchaczom odbiór przekazywanej wiedzy, warto jest wykorzystać wszystkie dostępne możliwości. Zwizualizowanie abstrakcyjnej treści z pewnością ułatwi jej zrozumienie, przeanalizowanie oraz późniejsze zapamiętanie. Tablica obrotowo jezdna będzie najwygodniejszym rozwiązaniem. Zalety wyboru takiego produktu są mnogie:

 • tablica suchościeralna obrotowa jezdna nie szkodzi alergikom,
 • tablice obrotowo jezdne można bez problemu przetransportować w dowolne miejsce w pomieszczeniu, jak i w budynku,
 • kółka wyposażone są w blokady, które nie pozwolą na przesunięcie się konstrukcji, nawet na śliskim parkiecie,
 • istnieje opcja ustawienia tablicy pod dowolnym kątem,
 • możliwość powieszenia zdjęć czy notatek za pomocą magnesów.

Mamy nadzieję, że dopracowana, trwała i stabilna konstrukcja naszych produktów sprawi, że żaden mówca nigdy nie zawiedzie się na jej funkcjonalności. Tworzymy tablice obrotowo jezdne z dokładnie wyselekcjonowanych materiałów tak, by służyły przez długie lata.

Specyfikacja

Akcesoria do tablic

Mimo iż nasza oferta obejmuje głównie produkty takie jak tablica suchościeralna obrotowa jezdna oraz inne rozwiązania wykorzystywane w szkołach oraz na uczelniach, to swoim klientom oferujemy także szeroki wybór akcesoriów do nich. Dzięki temu, obsługa sprzedawanych przez nas towarów będzie zdecydowanie wygodniejsza, a przedstawianie informacji – wyraźniejsze. Kolejną kwestią, która przemawia za tym, aby zakupić oferowane przez nas wyposażenie jest to, iż klienci mają wówczas pewność tego, że wybrany marker czy magnes będzie działał poprawnie i nie uszkodzi trwale produktu. Zamawiając akcesoria z naszego sklepu, klienci mogą być spokojni o to, iż posiadana przez nich tablica obrotowo-jezda nie zostanie zniszczona i będzie służyć im przez długie lata.

Sprawdź dostępne akcesoria

Zdjęcie poglądowe

Cennik

lp wymiar[cm] cena
1 90×120 959,40 zł
2 100×150 1205,40 zł
3 120×180 1660,50 zł

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy tablica suchościeralna obrotowa jezdna przed użyciem musi zostać dodatkowo przygotowana?

  Tablice magnetyczne suchościeralne posiadają dodatkowo naklejoną na powierzchnię roboczą folię. Do momentu zawieszenia tablicy na ścianie zalecamy nie zrywanie folii, natomiast przed pierwszym użyciem powierzchni tablicy należy tę folię zerwać.

 2. Z jakich materiałów wykonana jest tablica obrotowo jezdna?

  Tablica suchościeralna obrotowa jezdna wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność i bezproblemowe użytkowanie. Ramy tablic wykonane są z dedykowanych specjalnych anodowanych profili aluminiowych. Ramy drewniane natomiast są wykonane z listewek sosnowych. Powierzchnia tablic magnetycznych suchościeralnych jest to blacha lakierowana specjalnym, dedykowanym do tego zadania lakierem, który jest wytrzymały i łatwy do utrzymania w czystości. Tablice korkowe składają się z płyty pilśniowej oraz z przyklejonej do tej płyty powierzchni korkowej. W celu zwiększenia sztywności, przy większych rozmiarach tablic stosujemy z tyłu odpowiednie rozpórki.

 3. Co znajduje się w zestawie przy zamawianiu tablicy jezdnej?

  W przypadku tablic suchościeralnych magnetycznych w ramie aluminiowej w zestawie są jedynie zaślepki śrub w narożnikach.

  Jeśli chodzi o tablice korkowe w ramie drewnianej wraz z tablicą dostarczany jest zestaw montażowy składający się z gwoździków i zaczepów (tzn w zestawie nie ma wkrętów i kołków pozwalających zawiesić tablicę na ścianie za posiadane przez nią zaczepy – wynika to z różnych rodzajów ścian).

 4. Czy dostarczone tablice są złożone?

  Tablica obrotowo jezdna i tablice na stojakach są w opakowaniach, wraz z zestawem montażowym i instrukcją. Pozostałe typy tablic po rozpakowaniu są gotowe do zawieszenia na ścianę.

 5. Mam pytania związane z tablicami, jak skontaktować się z firmą Ekstra?

  Z firmą Ekstra można skontaktować się mailowo, telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znaleźć można na stronie internetowej. Każdy zainteresowany może również udać się osobiście do siedziby firmy, która znajduje się w Klaudynie nieopodal Warszawy.