Tablica suchościeralna obrotowa jezdna

Tablica obrotowo jezdna

Na prezentacjach w biurach, wykładach na uczelniach czy lekcjach w szkole bywają przedstawiane kompleksowe tematy. Aby ułatwić słuchaczom odbiór przekazywanej wiedzy, warto jest wykorzystać wszystkie dostępne możliwości. Zwizualizowanie abstrakcyjnej treści z pewnością ułatwi jej zrozumienie, przeanalizowanie oraz późniejsze zapamiętanie. Tablica obrotowo jezdna będzie najwygodniejszym rozwiązaniem. Zalety wyboru takiego produktu są mnogie:

  • tablica suchościeralna obrotowa jezdna nie szkodzi alergikom,
  • tablice obrotowo jezdne można bez problemu przetransportować w dowolne miejsce w pomieszczeniu, jak i w budynku,
  • kółka wyposażone są w blokady, które nie pozwolą na przesunięcie się konstrukcji, nawet na śliskim parkiecie,
  • istnieje opcja ustawienia tablicy pod dowolnym kątem,
  • możliwość powieszenia zdjęć czy notatek za pomocą magnesów.

Mamy nadzieję, że dopracowana, trwała i stabilna konstrukcja naszych produktów sprawi, że żaden mówca nigdy nie zawiedzie się na jej funkcjonalności. Tworzymy tablice obrotowo jezdne z dokładnie wyselekcjonowanych materiałów tak, by służyły przez długie lata.

Specyfikacja

Akcesoria do tablic

Mimo iż nasza oferta obejmuje głównie produkty takie jak tablica suchościeralna obrotowa jezdna oraz inne rozwiązania wykorzystywane w szkołach oraz na uczelniach, to swoim klientom oferujemy także szeroki wybór akcesoriów do nich. Dzięki temu, obsługa sprzedawanych przez nas towarów będzie zdecydowanie wygodniejsza, a przedstawianie informacji – wyraźniejsze. Kolejną kwestią, która przemawia za tym, aby zakupić oferowane przez nas wyposażenie jest to, iż klienci mają wówczas pewność tego, że wybrany marker czy magnes będzie działał poprawnie i nie uszkodzi trwale produktu. Zamawiając akcesoria z naszego sklepu, klienci mogą być spokojni o to, iż posiadana przez nich tablica obrotowo-jezda nie zostanie zniszczona i będzie służyć im przez długie lata.

Sprawdź dostępne akcesoria

Zdjęcie poglądowe

Cennik

lp wymiar[cm] cena
1 90×120 959,40 zł
2 100×150 1205,40 zł
3 120×180 1660,50 zł