Tablica flipchart

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Ten model jest tradycyjnym i praktycznym spojrzeniem na rozmaitą prezentację treści. Niech nie zmyli Cię ta prosta budowa! Flipchart to jedno z najmniej skomplikowanych, a tym samym najbardziej wygodnych w użyciu produktów w naszym asortymencie.

Ten model będzie idealny dla osób potrzebujących stabilnej konstrukcji, która wspomoże każde wystąpienie. Do lakierowanej powierzchni o wymiarach 70×100 cm można za pomocą magnesów bez problemu przyczepić papierowe arkusze. Z tą tablicą możesz bez problemu stworzyć czytelną i kompleksową prezentację.

W ofercie posiadamy także flipchart z dodatkowymi ramionami o regulowanym rozstawie – pozwala on na pomieszczenie kolejnych arkuszy, zdjęć czy wykresów.

Specyfikacja produktu

 • Magnetyczna tablica suchościeralna.
 • Tablica posiada wymiary 70x100cm
 • Możliwość regulacji wysokości.
 • Duża półka na pisaki.

Tablica flipchart – zamówienia indywidualne

Oprócz obsługi szkół, uczelni, a także przedsiębiorstw o różnej specjalizacji, nasze produkty sprzedajemy także klientom indywidualnym. Po otrzymaniu zamówienia, tablica flipchart sprowadzana jest od producenta, prosto do Klaudyna pod Warszawą. Stamtąd, w zależności od ustaleń poczynionych telefonicznie lub mailowo, wysyłamy ją pod wskazany adres lub czekamy na jej odbiór przez klienta. Oferujemy sprawdzone produkty, które można wykorzystać do celów szkoleniowych lub do prywatnego użytku.

Więcej o zamówieniach

Dodatkowe akcesoria

W ofercie firmy Ekstra z Warszawy znalazła się tablica flipchart oraz szereg akcesoriów, które usprawniają korzystanie z niej każdego dnia. Proponujemy atrakcyjne ceny produktów takich jak magnesy, markery, gąbki magnetyczne czy zmywacze. Warto zainwestować w dostępne w naszym asortymencie artykuły, ponieważ klient ma wówczas pewność, iż nie uszkodzą one powierzchni wcześniej zakupionej tablicy flipchart oraz będą z nią doskonale działać.

Sprawdź ofertę

Zdjęcie poglądowe

Cennik

lp wymiar[cm] cena
1 70×100 246,00 zł

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy tablica flipchart może zostać zablokowana w określonej pozycji?

  Tablica flipchart może zostać powieszona zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej.

 2. W jakiej kolorystyce dostępne są tablice?

  Kolorystyka powierzchni oferowanych przez firmę Ekstra tablic jest klasyczna, mianowicie tablice suchościeralne magnetyczne kredowe są zielone, zaś suchościeralne magnetyczne są białe. Z kolei ramy tablic drewnianych występują w kolorze naturalnym, natomiast ramy aluminiowe posiadają matowe wykończenie.

 3. Co znajduje się w zestawie przy zamawianiu tablicy flipchart?

  Każda tablica typu flipchart, którą Państwo zamówicie składa się z tablicy suchościeralnej magnetycznej oraz ze stojaka wraz ze śrubami. Zestaw ten należy samodzielnie zmontować z pomocą dostarczonej wraz z zestawem instrukcji.

 4. Jakimi środkami powinny być czyszczone tablice flipchart?

  W związku z tym, że rozpuszczalniki oraz inne środki nieprzeznaczone do czyszczenia tablic mogą wyrządzić nieodwracalne uszkodzenia powierzchni należy używać tylko i wyłącznie przeznaczonych do tego celu płynów.

 5. Chcę uzyskać więcej informacji dotyczących tablic flipchart, jak skontaktować się z firmą Ekstra?

  Pracownicy firmy dostępni są dla klientów w swojej siedzibie znajdującej się w Klaudynie pod Warszawą. Ponadto skontaktować się z nimi można również telefonicznie, mailowo oraz wysyłając formularz kontaktowy.