Tablica flipchart

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Ten model jest tradycyjnym i praktycznym spojrzeniem na rozmaitą prezentację treści. Niech nie zmyli Cię ta prosta budowa! Flipchart to jedno z najmniej skomplikowanych, a tym samym najbardziej wygodnych w użyciu produktów w naszym asortymencie.

Ten model będzie idealny dla tych potrzebujących stabilnej konstrukcji, która wspomoże każde wystąpienie. Do lakierowanej powierzchni o wymiarach 70×100 cm można również bez problemu przyczepić papierowe arkusze za pomocą haków na papier, czy też zdjęcia i wykresy. Z tą tablicą możesz stworzyć czytelną i kompleksową prezentację.

Specyfikacja

Tablica flipchart – zamówienia indywidualne

Oprócz obsługi szkół, uczelni, a także przedsiębiorstw o różnej specjalizacji, nasze produkty sprzedajemy także klientom indywidualnym. Po otrzymaniu zamówienia, tablica flipchart sprowadzana jest od producenta, prosto do Klaudyna pod Warszawą. Stamtąd, w zależności od ustaleń poczynionych telefonicznie lub mailowo, wysyłamy ją pod wskazany adres lub czekamy na jej odbiór przez klienta. Oferujemy sprawdzone produkty, które można wykorzystać do celów szkoleniowych lub do prywatnego użytku.

Więcej o zamówieniach

Dodatkowe akcesoria

W ofercie firmy Ekstra spod Warszawy znalazła się tablica flipchart oraz szereg akcesoriów, które usprawniają korzystanie z niej każdego dnia. Proponujemy atrakcyjne ceny produktów takich jak magnesy, markery, gąbki magnetyczne czy zmywacze. Warto zainwestować w dostępne w naszym asortymencie artykuły, ponieważ klient ma wówczas pewność, iż nie uszkodzą one powierzchni wcześniej zakupionej tablicy flipchart oraz będą z nią doskonale działać.

Sprawdź ofertę

Zdjęcie poglądowe

Cennik

lp wymiar[cm] cena
1 70×100 246,00 zł