Tablice suchościeralne

Tablice suchościeralne łączą w sobie wiele różnych zalet, dlatego cieszą się niesłabnącą popularnością. Przede wszystkim są one produktami bardzo uniwersalnymi, które mogą doskonale sprawdzić się w licznych miejscach, takich jak szkoły, siedziby firm oraz instytucji, centra szkoleniowe, sale konferencyjne, a także domy prywatne. Można na nich np. sporządzać potrzebne notatki oraz wyjaśniać przedstawiane idee i pojęcia szerszej publiczności. Tablica suchościeralna nie niszczy się pod wpływem promieni słonecznych ani substancji, jaką zawierają markery, dlatego może służyć przez długi czas.

Tablice suchościeralne na zamówienie

Cenimy sobie indywidualizm naszych klientów i chcemy zawsze spełniać wszystkie ich oczekiwania. Z tego względu, w naszej ofercie można znaleźć również tablice suchościeralne na zamówienie. Dzięki temu, że taki spersonalizowany produkt ma dowolne wymiary, będzie pasował idealnie do miejsca, w którym chcą Państwo go zawiesić. Jego aluminiowe lub drewniane ramki pomalujemy również na wskazany kolor, aby świetnie prezentował się w danym wnętrzu.

Więcej informacji

Nasze tablice

Tablica suchościeralna obrotowa jezdna

Jednym z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie jest tablica suchościeralna obrotowa jezdna. Jej niekwestionowaną zaletę stanowi z pewnością mobilność – zamontowane w stojaku kółka pozwalają bez wysiłku przemieszczać ją z miejsca na miejsce, a ponadto, można też zmieniać kąt jej nachylenia.

Więcej informacji

Tablica suchościeralna na stojaku

Tego rodzaju tablica przyda się z pewnością wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wytłumaczyć innym osobom pewne zagadnienia lub pomysły w oparciu o narysowany schemat, rysunek, tabelkę lub inną formę graficzną. Można też na niej wypisać najważniejsze pojęcia, aby słuchający łatwiej je zapamiętali.

Więcej informacji

Tablice magnetyczne suchościeralne [białe] – typ tryptyk

Wielkie tablice magnetyczne w formie tryptyku często zamawiane są np. przez placówki o charakterze edukacyjnym, takie jak szkoły, uczelnie i centra szkoleniowe. Da się zawrzeć na nich wiele informacji na raz, co może znacząco ułatwić prowadzenie zajęć.

Więcej informacji

Tablice magnetyczne suchościeralne w ramie drewnianej

Tego rodzaju tablica to bez wątpienia doskonała propozycja dla każdego, kto lubi mieć w swoim wnętrzu elementy drewniane, podnoszące jego walory estetyczne. Mogą Państwo ją powiesić zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Więcej informacji

Tablice magnetyczne suchościeralne w ramie aluminiowej

W ofercie posiadamy również standardowe, umieszczone w ramie aluminiowej tablice magnetyczne suchościeralne. Główna lokalizację naszej siedziby stanowi Warszawa, lecz na prośbę klienta, zorganizujemy transport zamówienia także w inne miejsce na terenie Polski.

Więcej informacji

Tablice magnetyczne suchościeralne – korkowe

U nas nie muszą Państwo wybierać między tablicą magnetyczną suchościeralną a korkową – przygotowaliśmy model, który jest połączeniem obu wariantów. Można go więc wykorzystać zarówno do przypinania materiałów pinezkami, jak i do przytwierdzania ich magnesami oraz do pisania.

Więcej informacji