Tablice magnetyczne

Ekstra oferuje tablice magnetyczne instytucjom oraz klientom indywidualnym w Warszawie oraz okolicy. Sprzedawane przez nas produkty pochodzą od zaufanych producentów, którzy dostarczają wysokiej jakości rozwiązania do placówek oświatowych oraz komercyjnych w całej Europie. W naszym asortymencie znalazła się między innymi tablica magnetyczno-kredowa czy różnorodne tablice magnetyczne suchościeralne. Zależy nam na tym, aby dostarczać klientom produkty, które odpowiadają ich potrzebom oraz wymaganiom, dlatego występują one w różnych wielkościach – od pojedynczych, po tzw. tryptyki. W sytuacji, gdy klient nie znajdzie rozwiązania, którego poszukuje, nasza firma może zlecić wykonanie indywidualnego projektu – zgodnie z wytycznymi klienta odnośnie rozmiarów poszczególnych części. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tablic magnetycznych.

Tablice magnetyczne suchościeralne (białe) – typ tryptyk

Tablice suchościeralne w typie tryptyk świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie potrzeba dużej ilości tekstu lub obliczeń na jednej tablicy. Dzięki specjalnej budowie na jednej powierzchni można umieścić więcej treści.

Więcej informacji

Tablice magnetyczne – suchościeralne w ramie drewnianej

Tablice magnetyczne suchościeralne w ramie drewnianej są zdecydowanie najbardziej stylowym rozwiązaniem. Ich rama może być przemalowana na dowolny kolor, dzięki czemu dopasowują się do każdego wnętrza.

Więcej informacji

Tablice magnetyczne – suchościeralne w ramie aluminiowej

Tradycyjne tablice magnetyczne to najczęściej wybierany produkt wśród naszych klientów w mieście Warszawa. Sprawdzają się w każdym miejscu i wyróżniają się bardzo atrakcyjną ceną. Są one dostępne już od kilkudziesięciu złotych.

Więcej informacji

Tablica magnetyczno – kredowa (zielona) – typ tryptyk

Tablica magnetyczno kredowa jest najczęściej kojarzona ze szkołą, choć świetnie sprawdzi się również w miejscach szkoleń oraz spotkań biznesowych. Jest bardzo praktyczna i tania w codziennym użytkowaniu.

Więcej informacji

Tablice magnetyczne – suchościeralne – korkowe

Połączenie tablicy korkowej i magnetycznej suchościeralnej jest bardzo funkcjonalne. Tablice korkowe pozwalają na prezentację dowolnych materiałów i pomysłów. Tablice magnetyczne suchościeralne pomagają w zaangażowaniu uczniów oraz kursantów.

Więcej informacji

Tablica magnetyczno – kredowa (zielona)

W ofercie firmy Ekstra znaleźć można również tradycyjne tablice magnetyczno kredowe. Nasze tablice powstają z najwyższej jakości materiałów oraz idealnie nadają się do przekazywania pomysłów, prowadzenia kursów bądź zajęć.

Więcej informacji