FAQ

 1. Jakie rodzaje tablic oferujemy?

  • Tablica flipchart

   W naszej ofercie znajdziecie Państwo tablicę flipchart, która jest jednym z najczęściej wybieranych produktów. Świetnie nadaje się ona podczas prezentacji, gdyż można do niej bez problemu przyczepiać np.: zdjęcia, arkusze z wykresami, lub innego rodzaju materiały przydatne do wystąpienia.

   Czytaj dalej

  • Tablica suchościeralna obrotowa jezdna

   Tablice suchościeralne obrotowe jezdne są idealne do użycia podczas prezentacji w biurze, na różnego typu wykładach lub lekcjach. Posiadają one wiele zalet, dzięki którym nasi klienci chętnie je wybierają. Tablice te można transportować w dowolne miejsce w pomieszczeniu oraz ustawiać pod dowolnym kątem.

   Czytaj dalej

  • Tablica magnetyczno kredowa

   W ofercie firmy Ekstra przygotowana została dla Państwa tablica magnetyczno kredowa. Charakteryzuje ją to, że nadaje się ona do prezentacji podczas spotkań firmowych lub wykładów na uczelni. Tablice te posiadają dodatkowe wzmocnienie, półkę na markery, a ich powierzchnia wykonana jest z wysokiej jakości blachy.

   Czytaj dalej

  • Tablice korkowe

   Tablice korkowe, które znajdują się w naszym sklepie są do wyboru w dwóch wersjach: w ramie drewnianej, bądź aluminiowej. Są one bardzo uniwersalne, ponieważ pasują do każdego wnętrza. Dodatkowo można je powiesić w pionie lub w poziomie.

   Czytaj dalej

  • Tablice magnetyczne suchościeralne

   W asortymencie firmy Ekstra znaleźć mogą Państwo wysokiej jakości tablice magnetyczne suchościeralne, które można wieszać w poziomie i pionie. Oferujemy produkty w ramie drewnianej oraz aluminiowej.

   Czytaj dalej

 2. Czy można zamówić dodatkowe akcesoria do tablic?

  Oferta firmy obejmuje nie tylko różnego rodzaju tablice,ale również dodatkowe akcesoria w skład, których wchodzą między innymi magnesy,kolorowe markery, zmywacze, pianki do czyszczenia oraz gąbki magnetyczne.

 3. Czy możliwe jest zamówienie tablicy na wymiar?

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta firma oprócz standardowych produktów znajdujących się w ofercie umożliwia Państwu zakup tablic na indywidualne zamówienie, na podstawie wcześniej uzgodnionych wymiarów.

 4. Czy tablice magnetyczne-suchościeralne można zawiesić także w pionie?

  Jeśli klient wybierze tablicę magnetyczną suchościeralną w ramie aluminiowej a nie drewnianej istnieje możliwość powieszenia jej nie tylko w poziomie ale również w pionie.

 5. Czy produkty objęte są gwarancją?

  Tablice jezdne, magnetyczne, suchościeralne i inne produkty firmy Ekstra objęte są dwuletnią gwarancją

 6. Ile kosztują tablice jezdne?

  Każdy rodzaj tablicy, który dostępny jest w naszym sklepie różni się od siebie ceną. Dokładniejsze informacje możecie Państwo znaleźć na podstronie 'Cennik'. Zamieszczone są tam odnośniki do podstron, w których wszystko jest szczegółowo opisane.

 7. Jakie są opcje płatności za produkty?

  Możliwe opcje zapłaty za zakupione produkty to przedpłata na konto bankowe oraz gotówka w przypadku odbioru osobistego. Ponadto dla sprawdzonych i zaufanych klientów istnieje możliwość przelewu z odroczonym terminem płatności.

 8. Jak długo trwa dostawa zamówionych tablic?

  Wszystkie zamówienia staramy się realizować w możliwie jak najkrótszym czasie, dostawa następuje zazwyczaj w ciągu 2 – 3 dni roboczych. Jeśli zdecydują się Państwo na odbiór osobisty w Warszawie większość tablic, jeśli nie są wykonane na indywidualne zamówienie, dostępnych jest od ręki.

 9. Co zrobić jeśli przesyłka jest uszkodzona?

  Zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera, w przypadku otrzymania uszkodzonej tablicy należy pobrać od niego wypełniony protokół uszkodzeń. Następnie należy wysłać skan protokołu wraz ze zdjęciem uszkodzenia na adres: ekstra@autograf.pl. Po weryfikacji i akceptacji natychmiast wyślemy do Państwa nową tablicę.

 10. Jak skontaktować się z firmą Ekstra?

  W razie jakichkolwiek wątpliwości, bądź pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer 22 664 41 44, mailowo pod ekstra@autograf.pl lub przy użyciu formularza, który znajduje się na naszej stronie kontaktowej.